šamar Kvar sladoled desetoboja za trčanje ići na posao Radnim danom Drevna vremena

Roko bez medalje na Euru - Međimurska Sportska Mreža

Hrvatski juniorski reprezentativac i atletska nada desetobojac Zvonimir  Tirić - Radio Vrbovec 94.5 MHz
Hrvatski juniorski reprezentativac i atletska nada desetobojac Zvonimir Tirić - Radio Vrbovec 94.5 MHz

SP atletika: Kaul najbolji u desetoboju, a Johnson-Thompson u sedmoboju |  Nacionalno
SP atletika: Kaul najbolji u desetoboju, a Johnson-Thompson u sedmoboju | Nacionalno

Prvak Balkana u desetoboju i sportski junak Punta: Zlatni rezime glavnog  cilja ljetne sezone - Novi list
Prvak Balkana u desetoboju i sportski junak Punta: Zlatni rezime glavnog cilja ljetne sezone - Novi list

DESETOBOJ | Večernji.hr

Fran Bonifačić u Tallinu srušio rekord Joška Vlašića iz 1983., puntarski  atletičar sakupio 7760 bodova u desetoboju - Novi list
Fran Bonifačić u Tallinu srušio rekord Joška Vlašića iz 1983., puntarski atletičar sakupio 7760 bodova u desetoboju - Novi list

Jutarnji list - SVJETSKI REKORD U NAJTEŽOJ ATLETSKOJ DISCIPLINI Podvig  Amerikanca u desetoboju!
Jutarnji list - SVJETSKI REKORD U NAJTEŽOJ ATLETSKOJ DISCIPLINI Podvig Amerikanca u desetoboju!

Zajednica sportova Primorsko-goranske županije | Rijeka

1. KARLOVAČKI DESETOBOJ: Karlovac ljeti ima sve uvjete da postane glavni  sportski grad u Hrvatskoj – KAŠonline
1. KARLOVAČKI DESETOBOJ: Karlovac ljeti ima sve uvjete da postane glavni sportski grad u Hrvatskoj – KAŠonline

Svjetsko prvenstvo u atletici 2017 – desetoboj - Wikipedia

MLADI ATLETIČAR IVAN DUJIĆ IZ ČAKOVCA Upornošću do sve boljih rezultata —  eMedjimurje.hr
MLADI ATLETIČAR IVAN DUJIĆ IZ ČAKOVCA Upornošću do sve boljih rezultata — eMedjimurje.hr

Kovačić mlađejuniorski doprvak Hrvatske u višebojima | Atletski klub Agram

Naklon do poda; pao svjetski rekord u najtežoj atletskoj disciplini -  tportal
Naklon do poda; pao svjetski rekord u najtežoj atletskoj disciplini - tportal

Fran Bonifačić na Pojedinačnom prvenstvu Hrvatske u Karlovcu osvojio zlato  i broncu – Bodulija.net
Fran Bonifačić na Pojedinačnom prvenstvu Hrvatske u Karlovcu osvojio zlato i broncu – Bodulija.net

Roko Farkaš zlatni na desetoboju - Međimurska Sportska Mreža

Murić brani naslov prvaka Hrvatske na 22. Zagrebačkom maratonu, višebojci u  Varaždinu | Atletski klub Agram
Murić brani naslov prvaka Hrvatske na 22. Zagrebačkom maratonu, višebojci u Varaždinu | Atletski klub Agram

OrlandoFit desetoboj - Orlando Fitness Grupa

NAJAVLJUJEMO: Prvi karlovački desetoboj i ovog ljeta otvara sportske arene  – KAŠonline
NAJAVLJUJEMO: Prvi karlovački desetoboj i ovog ljeta otvara sportske arene – KAŠonline

Atletika: Lea Novković prvakinja Hrvatske u sedmoboju, Belčić brončani u  desetoboju, Raguž u troboju — KAportal.hr
Atletika: Lea Novković prvakinja Hrvatske u sedmoboju, Belčić brončani u desetoboju, Raguž u troboju — KAportal.hr

HRT: Svjetski prvak u desetoboju odustao od EP-a

Razvoj svjetskog rekorda u desetoboju - Wikipedia

Roko Farkaš nakon što je prvi dan bio vodeći, završio na 17. mjestu u  desetoboju na Europskom prvenstvu – 7Plus
Roko Farkaš nakon što je prvi dan bio vodeći, završio na 17. mjestu u desetoboju na Europskom prvenstvu – 7Plus

Krk ima drugoga desetobojaca na vječnoj ljestvici - SportCom.hr

Prvenstvo Hrvatske u višebojima: Tko je bio neuhvatljiv za konkurenciju u  Zagrebu?
Prvenstvo Hrvatske u višebojima: Tko je bio neuhvatljiv za konkurenciju u Zagrebu?